Hai sofer la De Rooy si castigi €5000 brut

Vrei să lucrezi într-o companie internațională de transport renumită cu clienți precum DAF, VOLVO, MAN, Mercedes și CNH? Atunci nu mai căuta. La noi vei primi un salariu foarte bun. În funcție de experiența în transportul C + E poți câștiga între 2300 și 2900 EUR net pe lună.

Ocupând funcția de șofer de autocamion vei transporta camioane, tractoare agricole și alte vehicule noi din categoria vehiculelor 'înalte și grele'. Firma De Rooy îți va asigura transportul la locul de începere a muncii. În baza planului de muncă vei livra vehicule la clienții noștri din toată Europa, și chiar și din afara ei. Vei lucra cel mai des în sistemul 4-1, fiind 4 săptămâni pe drum, iar 1 săptămână acasă.

Dacă încă nu ai experiență profesională acest lucru nu constituie nicio problemă. Noi din partea noastră îți garantăm un curs profesionist de instruire care durează câteva săptămâni, după care vei putea să pleci singur la drum cu un sentiment de  încredere.

DESCRIEREA POSTULUI

  • Conducerea autocamioanelor cu remorci
  • Încărcarea vehiculelor cu camioane, tractoare și alte vehicule din gama vehiculelor 'înalte și grele' sub supravegherea maistrului de încărcare
  • Efectuarea curselor la dispoziția șefului parcului de mașini, conform prevederilor privind reglementarea timpului de conducere și odihnă
  • Efectuarea inspecțiilor zilnice a propriului vehicul și raportarea eventualelor defecțiuni la service (în înțelegere cu șeful parcului de mașini)
  • Raportarea problemelor pe traseu șefului parcului de mașini

SOLICITĂM

  • Permis de conducere categoria C + E cu codul95
  • Disponibilitate de a se supune analizelor medicale și psihologice
  • Card șofer pentru tahograf digital

INTERESAT?

Acest post ți se pare interesant? Aplicarea pentru acesta este foarte simplă. Trimite un e-mail la adresa jobs@derooy.com sau completează formularul din josul acestei pagini. Dacă mai ai întrebări sau vrei să obții mai multe informații ne poți suna.

Aplicați acum

Of neem contact op via

T +40 (0)770 291 004        E jobs@derooy.com

Alte posturi

Sudor (strainatate)

  • Garage
  • Son
Mecanic (strainatate)

  • Garage
  • Son
Verifică toate posturile vacante